27. Svatováclavský pochod (k uctění české státnosti)

Datum: 28.09.2022
Start: 08:00 - 13:00
dle trasy:
Trasy:
  • 13 km pěší: Vinoř – zastávka bus Vinořský hřbitov (bus 185, 302, 375, 378) (start od 09:30 do 13:00) - Jenštejn - Cvrčovice - Popovice - Brandýs nad Labem - Stará Boleslav (kostel sv. Václava) (cíl)
  • 25 km pěší: Praha-Prosek (kostel sv. Václava) (start od 08:00 do 10:00) - Lesopark Letňany - Kbely - Ctěnice - Vinoř - Jenštejn - Cvrčovice - Popovice - Brandýs nad Labem - Stará Boleslav (kostel sv. Václava) (cíl)
Cíl: 12:00 - 16:30
Stará Boleslav (kostel sv. Václava)
Pro účastníky pochodu vstupné na hrad Jenštejn jen za 10 Kč.

Pořádající odbor: 
Kontaktní osoba:
Stanislav ZEMEN

Mapa

Hodnocení

Počet hodnocení: 2, průměr: 4,00

Fotogalerie

Komentáře

Avatar uživatele
Až na nepříliš vhodné dopolední počasí OK. Mám ale připomínku k popisu delší trasy, k poslednímu odstavci na první stránce. Píše se:
Dojdeme k zastávce BUS - STARÉ LETŇANY. Za ní přejdeme na přechodu silnici a dáme se přímo cestou pro pěší a cyklisty, kolem nových domů. Dojdeme na její konec a jdeme vpravo (podle ul. Nepomuckých), silničkou vlevo ul. KRAMOLÍNSKÁ, která nás přivede do ulice Toužimská. ...
Moje poznámka: v dešti jsem odbočil Kramolínskou ulicí podle popisu doleva a šel a šel, až mi bylo jasné, že jdu blbě (nikde žádná zastávka autobusu). Tou ulicí Kramolínskou se mělo odbočit doprava a pak bych hned narazil na tu Toužimskou. Zmínka o ul. Nepomuckých tu byla zbytečná.
Nevadí, zvykl jsem si, k té Toužimské jsem stejně dorazil, nějaký ten metr cesty navíc mne nerozhází, nakonec jsem se dostal do Ctěnic, Vinoře, Jenštejna, Popovic a cíle v Boleslavi.
Ahoj!